Badanie psychiatryczne w RM

Wpis Badanie psychiatryczne w RM dostępny na nowej stronie internetowej: intensywnaterapia.com

Reklamy

4 myśli na temat “Badanie psychiatryczne w RM

 1. Wczoraj miałam pacjentkę,która została przewieziona na psychiatrię.
  Pracuje dopiero od pół roku w pogotowiu,w szkole nie mieliśmy postępowania z pacjentem psychiatrycznym ale tak jak tutaj kolega opisał taki i ja zebrałam,teraz wiem,ze był idealny:)
  ‚Schizofrenia – obojętność, twarz maskowata, podejrzliwość, nieufność, rozdrażnienie, brak poczucia bezpieczeństwa, rozglądanie się, nasłuchiwanie, agresja (i autoagresja)’ idealny opis mojej wczorajszej pacjentki a do tego doszły groźby samobójcze oraz kierowane w naszą strone groźby pozbawienia nas życia:)
  Jednym słowem było wesoło,w niektórych momentach strasznie ale wszystko jest ok:)
  Mega szacun za wskazówki! Pozdrawiam:)

  Polubienie

 2. ja mam podobnie. ciągle taka rodzina chce zrobić z takiej kobiety wariatkę, chłop chce się dobrze rozwieść i mamusia mu pomaga. jak coś im się nie podoba, albo ma inne zdanie to dzwonią na pogotowie, że jest dziwna i agresywna, my przyjeżdżamy, a ona jest całkiem normalna. niestety podchodzą niektórzy ludzie do nas jak do „pakowaczy”. niestety tak jest. niestety nie ma regulacji prawnych, żeby to zmienić, czy naprawić…

  Polubienie

 3. ale szmira. my też tak mamy, a co gorsza mimo, że wszyscy wiedzą że nic nie robiła ją zabieramy, bo kierownik tak decyduje. straszne. psychiatrzy sami powinni troszkę zacząć się leczyć. ta nasz już przegrana, chcą ją ubezwłasnowalniać, bo ma własne zdanie i nie chciała robić to co teściowa. współczesna psychiatria. masakra. żal mi jej. a ci ludzie tylko się nakręcają, no bo mogą. ustawa o ochronie zdrowia psychicznego kompletnie nic nie znaczy!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s